• měsíc
  • poslední rok

Plzeň - Teplice 3:0, góly až po přestávce, dvakrát se trefil Chorý

Články Fotbal / První liga28. 4. 2024 16:56

si v příštím sezoně zahrají nejméně 3. předkolo Evropské ligy. Tepličtí prohráli po...poháru se Zlínem a po vítězství 3:0 postoupili do finále. Favorizovaná Viktoria měla

BlizzCon 2024 nebude

Články Hry / novinky26. 4. 2024 09:28

Ačkoli například Warcraft letos oslaví 30 let od svého...od svého vzniku a World of Warcraft zahájil provoz před 20 lety, Blizzard...The War Within pro World of Warcraft a také první datadisk pro Diablo

World of Warcraft: Dragonflight se rozloučí remixem Mists of Pandaria

Články Hry / novinky23. 4. 2024 10:50

půjde znovu užít celou expanzi Mist of Pandaria s novými pravidly. World ... Pandaria s novými pravidly. World of Warcraft Remix: Mists ... Warcraft Remix: Mists of Pandaria je časově omezený event, který

Rangers slaví rychlý postup, nakročeno mají i Colorado s Vancouverem

Články Hokej / NHL29. 4. 2024 06:19

postup se zrodil po výsledcích 4:1, 4:3, ..., 3:1 a naposledy 4:2. Domácí Capitals v úvodních...dvojice Carolina - Islanders (průběžný stav 3:1 na zápasy). Po úvodní divoké přestřelce, kdy

Sex s roboty. Studie odhalila, koho láká a proč. Patříte mezi zájemce?

Články Xman / Sex29. 4. 2024 00:00

rozhodla prozkoumat studie z magazínu Journal of Social and Personal Relationships. Nejprve ve společnosti

Fotbalisté Paris Saint Germain jsou podvanácté francouzskými mistry

Články Fotbal / Zahraničí28. 4. 2024 22:00

zápase s Le Havre jen remizovali 3:...:3. Svěřenci Luise Enriqueho zůstávají ve hře

Soukromí jako policajt nemůžu oddělit, říká spoluautor nové psychokrimi na ČT

Články Xman / Rozhovory29. 4. 2024 00:00

pražském oddělení vražd. 3 Je spoluautorem minisérie Vedlejší produkt, kterou bude

Jeden zázrak stačil. USK Praha už znovu nad Brnem vládne, má 14. titul v řadě

Články Sport / Basket28. 4. 2024 18:57

1:10. Doskoky: 36:47. Konečný stav série: 1:3. Konečné pořadí ročníku...ZVVZ USK Praha, 2. Žabiny Brno 3. KP TANY Brno, 4. Sokol Hradec

Arsenal v boji o titul v derby nezaváhal, City vyhrálo v Nottinghamu

Články Fotbal / Zahraničí28. 4. 2024 14:44

díky skvělému prvnímu poločasu, který vyhrál 3:0. Dva góly dal po centrech z

Necháte se nachytat na triky internetových podvodníků?

Články Technet / Software29. 4. 2024 00:00

je. Důležité je jít za hranici teorií. 3. Kontrolovat stav zabezpečení zařízení Typický Čech má

Pastrňák pomohl Bostonu k mečbolu, konec odvrátili Islanders i Tampa Bay

Články Hokej / NHL28. 4. 2024 07:10

nasbíral v sérii už osm bodů (3+5). „Nejde jen o produktivitu, dělá toho...která vedla už v 16. minutě 3:0. Florida sice snížila ve druhé třetině...sice snížila ve druhé třetině na 3:4, ale větší drama domácí nedopustili. Hlavními

Hokejová osmnáctka na šampionátu zdolala Švédy, raduje se po nájezdech

Články Hokej / Reprezentace28. 4. 2024 17:25

Česká hokejová osmnáctka vyhrála na mistrovství světa ve finském městě Vantaa nad Švédskem 3:2 po samostatných nájezdech a připsala si druhou výhru ze tří zápasů. Svěřenci trenéra Davida Čermáka sice ztratili dvoubrankový náskok, ale v rozstřelu se radovali díky brance Adama Titlbacha. Poslední duel v základní skupině B je čeká v pondělí od 14:00 SELČ proti Kazachstánu.